O firmie

HISTORIA
Nasze tradycje w produkcji obuwia sięgają lat 60-tych, kiedy to w 1967 r. powstał wytwarzający obuwie zakład rzemieślniczy.
W latach dziewięćdziesiątych nastąpił przełom w działalności zakładu dzięki inwestycji w najnowsze technologie oraz park maszynowy. Aktualnie "Glanzbut" to nowoczesna fabryka obuwia, której produkty cieszą się dużym i rosnącym zainteresowaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.
Siedziba firmy znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej, słynącej ze stylowych mebli i porządnych butów.

ASORTYMENT
Nasze buty są trwałe, modne i wygodne. Mają swój własny charakter. Produkujemy je głównie z naturalnych skór, zgodnie z najnowszymi trendami mody.
Kolekcje inspirowane są propozycjami włoskich stylistów, a ciągłe podnoszenie jakości pomaga spełnić rosnące wymagania klientów.
    

WSPÓŁPRACA
Nasz asortyment stanowi obuwie damskie, męskie i młodzieżowe.
Specjalnie dla naszych Partnerów handlowych uruchomiliśmy Program Partnerski oraz system wspomagania sprzedaży polegający na reklamie i promocji naszej marki. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie i opinie z Państwa strony, które mogą być dla nas cenną wskazówką zarówno w procesie projektowania obuwia, jak i we współpracy z Państwem. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z marką GLANZBUT prosimy o kontakt.

Kontakt

ul. Mickiewicza 35
Kalwaria Zebrzydowska
tel. / fax: (+48) 33 876 64 71